İkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat Spot

BATIKENT 2. EL EŞYA ALANLAR

BATIKENT 2. EL EŞYA ALANLAR
Batıkent 2.EL EŞYA ALANLAR

2. El Eşya Alanlar Batıkent

Değerli müşterilerimiz Ankara şehrinin her semtinde olduğu gibi İkinci El Eşya Alanlar Batıkent olarak size hizmet vermekten gurur duymaktayız. Ankara ilinin her semtinden eşya alıyoruz çünkü bizim için müşteri memmuniyeti çok önemli.

İkinci El Eşya Alanlar Batıkent

İkinci El Eşya Alanlar Batıkent olarak size hizmet vermekteyiz, peki biz ne alıyoruz? Sizin elinizde kalan, fazla olan ve taşımaktan sıkıldığınız, taşırken size yük olacak 2. el yemek odası, 2. el koltuk takımı, 2. el beyaz eşyalar, 2. el salon takımı, 2. el televizyonlar, 2. el büro eşyası, 2. el ofis eşyası gibi daha sayamadığımız bir çok ikinci el eşyalarınızı Ankara nın güzide semtlerinden biri olan Batıkent ten alım yapıyor ve size kazançlı bir gün sağlamış oluyoruz. Arayın gelip size külfet olan eşyalarınızı alalım ve size kazanç elde etmeniz için yardımcı olmaya çalışalım.

Elinizde bulunan eşyaların yıl, model, kullanım durumu, sigara yanığı, yırtık, soluk gibi deformeleri, beyaz eşyaları, ne zaman aldığınız gibi durumları söyleyerek ve bizim de kabulumuz gerçekleştiğinde, ücretini de elden nakit olarak vererek eşyalarını satın alıyoruz. Diğer firmalar gibi, 2. el eşyalarınızı aldıktan sonra sizi arayıp bu bozuk, bu çalışmıyor, bu soğutmuyor diye rahatsız etmiyoruz. Anlaşma ve satış yapıldıktan sonra, sizinle bir daha bu alınan eşyaların durumu ile ilgili iletişime geçmiyoruz.

Sedat Spot İkinci El Eşya Alanlar olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız. 0(533) 761 5086 veya 0(507) 943 3505 numaralarını arayarak ne zaman isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

HAKKIMIZDAİkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat SpotAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 533 761 5086