İkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat Spot

SPOTÇU BATIKENT EŞYA ALANLAR

SPOTÇU BATIKENT EŞYA ALANLAR
Spotçu BatıkentEŞYA ALANLAR

Batıkent Spotçu

Batıkent Spotçu olarak Batıkent semtindeki, tüm sokak ve caddelerine 2. el eşya alımı hizmeti vermekteyiz. Batıkent Spotçu olarak evinizde, iş yerinizde bulunan ve kullanmadığınız eşyalarınızı alıyor ve size temiz karlı bir hizmet sunuyoruz. Kullanmadığınız derken, satın alınabilecek ve sizden sonra satışını yapabileceğimiz eşyaları alıyoruz.

Çok eski, atıl durumda, çalışmayan ve tamiri mümkün olmayan eşyaları almıyoruz. Çünkü bizde sizden aldığımız eşyaları, ihtiyacı olan kişilere satışını yapıyor o insanların ihtiyacını karşılamış oluyoruz. Batıkent Spotçu olarak ikinci el eşya alırken, ihtiyaçları karşılayıp karşılamadığına dikkat ediyor, o şekilde satıyoruz.

İkinci El, Batıkent Spotçu

Batıkent Sedat Spot hem alırken hemde satarken güvenin adıdır. Bizlere kullanmadığınız eşyalarınızı değeri neyse o değerden satabilirsiniz. Batıkent Spotçu size bir telefon kadar yakın. Arayın sizde kalitenin farkına varın.

Haftanın her günü, her saati arayabilirsiniz. 0(533) 761 50 86 ve 0(507) 943 35 05 hemen arayın! Kazançlı ve güvenli bir hizmet için Sedat Spot.

HAKKIMIZDAİkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat SpotAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 533 761 5086