İkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat Spot

ÇAYYOLU İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

ÇAYYOLU İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
Çayyolu İkinciEL EŞYA ALANLAR

İkinci El Eşya Alanlar Çayyolu 

Ankara Çayyolu en fazla öğrenci ve ev değişimi olan semtlerimizden birisidir. Onun için ikinci el eşya fazlalığı oldukça fazla olmaktadır. Bu nedenle ikinci el eşya alanlar Çayyolu olarak siz değerli müşterilerimize spot eşyalar konusunda hizmet vermekteyiz.

İkinci el eşyalarınızı değerinden alıp, hem siz müşterilerimizin maddi anlamda kazanç sağlıyor, hemde büyük bir külfetten kurtarıyoruz. Böylelikle o eşya size bi külfet olmuyor, atsanız atılmıyor eve koysanız, yerine gelen yeni alınmış eşyanızı koyamıyorsunuz ve başınızı gerçekten ağrıtıyor. Bunların hiçbiri sizi üzmesin, çünkü İkinci El Eşya Alanlar Çayyolu olarak biz varız ve sizin eşya ile ilgili bütün sorunlarınızı gidermek için elimizden geleni yapıyoruz.

İkinci El Eşya Alanlar Çayyolu Nasıl Çalışıyor?

Siz müşterilerimiz, elinizde olan eşyaların genel bilgisini bize veriyorsunuz ve bu eşyaları tarif edip veya şimdi çok yaygın olarak kullanılan whatsapp aracılığı ile, ikinci el eşyanızın resimlerini bize ulaştırıyorsunuz. Biz değerlendirip size ne kadar fiyata alacağımızı söylüyoruz ve sizde kabul ederseniz kendi çalışanlarımız ve nakliye aracımızla gelip ikinci el eşyalarınızı yerinden alıyoruz.

Evinize, kapınıza, duvarınıza, cam v.b. alanlara zarara vermeden eşyanızı alıyoruz. Eşyaları alınca size tamirat işi bırakmıyoruz tertemiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla bu işlerimizi hallediyoruz.

Sedat Spot İkinci El Eşya Alanlar olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız. 0(533) 761 5086 veya 0(507) 943 3505 numaralarını arayarak ne zaman isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

HAKKIMIZDAİkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat SpotAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 533 761 5086