İkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat Spot

KEÇİÖREN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

KEÇİÖREN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
Keçiören İkinciEL EŞYA ALANLAR

Keçiören İkinci El Eşya Alanlar

Eşya denildiğinde sayısız ürün akla gelmekte fakat biz eşya olarak ev eşyaları ve ofis eşyalarını almaktayız. Keçiören İkinci El Eşya Alanlar olarak evinizde bulunan beyaz eşyaları, televizyonları, koltuk takımlarını ve yatak odası gibi büyük olan eşyalarını kullanılıcak durumda ise tam değeri karşlığında satın alıyoruz.

Size en iyi fiyat ve güvenilir bir hizmet sunmamız bizim birincil hedefimizdir. Karşılık güven ve kazan kazan görüşüyle yaklaşıyorum. Keçiören İkinci El Eşya Alanlar olarak evinizden alıp düzenli bir şekilde taşıyıp tekrar başka bir ihtiyacı olanın evine veya ofisin temiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Keçiören İkinci El Eşya Alımı

Elimizden geldiği kadar çok eski olmayan mobilyaların tamiratınıda yapıyoruz ve beyaz eşyaları temizleyip yıkıyoruz. Aldığımız ürünleri kullanılacak konuma getirip satışa hazır duruma getiriyoruz. Örneğin bugün Sedat Spot Keçiören İkinci El Eşya Alanlar etlik bölgesinden bir adet ikinci el buzdolabı aldık. İçine ister istemez biraz yiyecek artıkları ve gıda suları akmış. Biz bu ürünü bu şekilde satmamak için, yıkayıp satışa hazır duruma getirdik. Ha şunu unutmadan söyleyelim çok kötü veya kırık olan eşyaları almıyoruz. Ürün değerlendirmesi yapmak için bize eşyalarınızın resimlerini çekip gönderebilirsiniz.

Elektronik eşya, gün geçtikçe gelişen ve sürekli yeni modelleri çıkan bir pazardır. Bizde müşterilerimiz yeni ürünler aldıktan sonra evde olan eski ürünleri nasıl değerlendireceğiz diye düşünürken devreye giriyoruz ve aldığımız bu ürünleri öğrenci ve kısa süreleri ikamet eden memur, işçi gibi çalışanlara düşük bi karla satıyoruz.

Eşyaları alırken nelere dikkat ediyoruz?

Dış görünüş, temizliği, kullanım süreleri ve garanti süreleri gibi konular bizim için önemli konulardır. Birde marka piyasada satılan markalarmı bunlara da bakıyoruz. Tercihimiz daha kolay satılan ikinci el eşyalardır. Son olarak Keçiören'in tüm bölgelerine Etlik, İncirli, Aktepe, Kuşcağız, Sanatoryum gibi semtleredende kendi çalışanımız ve nakliye aracımızla gelip, evlerinizden veya ofislerinizden ikinci el eşyalarınızı değeri karşılığında satın alabiliyoruz.

Sevgili Keçiören'de yaşayan yurttaşlar, ikinci el eşyalarınızdan tam değeri karşılığında kurtulmak yada satmak mı istiyorsunuz, durmayın hemen arayın :) Sevgi ve saygıyla huzurlu günler dilerim.

Kazançlı ve güvenli bir hizmet için Sedat Spot.

HAKKIMIZDAİkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat SpotAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 533 761 5086