İkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat Spot

ABİDİNPAŞA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

ABİDİNPAŞA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
Abidinpaşa İkinciEL EŞYA ALANLAR

Abidinpaşa İkinci El Eşya Alanlar

Abidinpaşa ikinci el eşya alanlar olarak evinizde, iş yerinizde bulunan ve kullanmadığınız eşyalarınızı alıyor ve size temiz karlı bir hizmet sunuyoruz. Kullanmadığınız derken, satın alınabilecek ve sizden sonra satışını yapabileceğimiz eşyaları alıyoruz.

Çok eski, atıl durumda, çalışmayan ve tamiri mümkün olmayan eşyaları almıyoruz. Çünkü bizde sizden aldığımız eşyaları, ihtiyacı olan kişilere satışını yapıyor o insanların ihtiyacını karşılamış oluyoruz. Abidinpaşa ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı bulunduğu yerden kendi elemanlarımız ve nakliye aracımız ile alarak sizleri taşıma zahmetinden kurtarıyoruz.

Abidinpaşa Spotçu

Abidinpaşa spotçu olarak elinizde bulunan ikinci el ve kullanılmış ev eşyalarını yatak odası,koltuk takımı,kanepe takımı, gardolap, vestiyer ve kullanılır durumdaki beyaz eşyalarınızı buzdolabı, çamaşır makinesi, lcd tv ve ofis eşyalarınızı değerinden alıyoruz. Satmak istediğiniz ürünün fotoğraflarını bize telefon veya sosyal medya aracılığı ile gönderin fiyat konusunda sizlere hemen geri dönüş sağlayalım.

Sedat Spot, ikinci el eşya alanalar size bir telefon kadar yakın. 0533 761 50 86 veya 0507 943 35 05.

HAKKIMIZDAİkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat SpotAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 533 761 5086