İkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat Spot

SPOTÇU ANKARA SPOT EŞYA ALANLAR

SPOTÇU ANKARA SPOT EŞYA ALANLAR
Spotçu AnkaraSPOT EŞYA ALANLAR

Spotçu Ankara

Sedat Spot, Spotçu Ankara ve İkinci El Eşya Alanlar olarak, profesyonel çözümler sunmaya Ankara’nın tüm semtleri için devam ediyoruz. Spot eşyalarınızı almak için, aynı kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kapınızdan eşyaları alıp, en yüksek fiyat garantisi sunarak hizmetlerimize devam etmekten mutluluk duymaktayız.

Ülkemizin ve tüm dünyanın içinde bulunduğu salgın durumdan dolayı whatsapp ile gönderdiğiniz eşyalarınızın resmine bakıp spot eşya alımını sürdürmekteyiz. Spot Eşya Alanlar olarak firmamız maske ve temizlik ve mesafe kurallarına uyarak çalışmaktadır.

Ankara Spot Eşya Alanlar

Satmak istediğiniz ihtiyaç fazlası eşyaları Ankara’nın hangi semtinde oturduğunuzu önemsemeden gelip yerinden alıyoruz. 2. el beyaz eşyalarınızı, 2. el tvlerinizi, kullanılmış salon takımlarınızı ve ofis eşyalarınızı adresinizden değerinden alıp nakit ödeme yapıyoruz. Yalnızca Ankara`nın bir bölgesinde değil tüm semt ve ilçelere aynı titizlikle gelip eşyalarını satın alıyoruz.

İkinci El Spotçu

İhtiyaç fazlası ürünlerinizi bize değerinden satarak, anında nakit paraya çevirin. Sedat Spot, İkinci El Spot Eşya Alanlar olarak, Ankara’nın en büyük spot firmasından biriyiz.

0(533) 761 50 86 ve 0(507) 943 35 05 hemen ulaşın. Kazançlı ve güvenli bir hizmet için Sedat Spot.

HAKKIMIZDAİkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat SpotAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 533 761 5086