İkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat Spot

BALGAT İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

BALGAT İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
Balgat İkinciEL EŞYA ALANLAR

İkinci El Eşya Alanlar Balgat

Balgat ikinci el eşya alanlar firması olarak; ikinci el beyaz eşya, ikinci el mobilya, ikinci el televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi ve benzeri tüm eşyalarınızı, nakit ücret vererek olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Haftanın her günü arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Balgat bölgesinde bulunan tüm yerlerden 2. el eşyalarınızı, kendi çalışanlarımız ve nakliye aracımızla titizlikle evinizden alıp her hangi bir yere zarar vermeden, size güzel ve memun edici bir hizmet sunmaktayız. Bu konuda gerçekten müşterilerimizi memmun etmek için son derece titizlik göstermekteyiz. Bizimle çalışan arkadaşlarımız, çevreye duyarlı ve komşularınızla çevrenizle sizi karşı karşıya getirmeden, titiz bir şekilde eşyalarınızı bulunduğunuz ortamdan alıyoruz ve ücreti nakit olarak veriyoruz.

Balgat Spotçu

Eşyalarınızın resmini WhatsApp uygulaması üzerinden bize yollayıp ve size verebileceğimiz en yüksek fiyatı verelim. Karşılıklı anlaşıp eşyaları alalım. Not olarak eşyaların kullanım süresi marka, model ve durumları fiyatta farklılık gösterebilmektedir.

Balgat 2. el eşya alanlar olarak size hizmet vermek için varız, arayın en kısa sürede gelelim ve kaliteli bir hizmet sunalım. Hemen 0(533) 761 50 86 ve 0(507) 943 3505 numaralarını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

HAKKIMIZDAİkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat SpotAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 533 761 5086