İkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat Spot

ETİMESGUT İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

ETİMESGUT İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
Etimesgut İkinciEL EŞYA ALANLAR

İkinci El Eşya Alanlar Etimesgut

Değerli müşterilerimiz komple ikinci el ev ve ofis eşyaları, beyaz eşyalar, televizyonlar, mobilya takımları, eski beyaz eşyalarını değerinden alıyoruz size kazanç sağlamış oluyoruz. Günümüzde mecburen bazı durumlardan dolayı yeni alınmış ürünleride mecburen elden çıkarmak gerekiyor, bazen boşanma, bazen görev yeri değişikliği gibi durumlardan dolayı bunlar oluyor, tabiki bu eşyaları da değerinden alıyoruz. Satmak istediğiniz ne varsa İkinci El Eşya Alanlar Etimesgut olarak bize ulaşın, elimizden gelenin fazlasını yapıp, size iyi bir hizmet sunalım.

2. El Eşya Alımı Etimesgut

Mobilya, beyaz eşya, tv, koltuk, kanepe, ofis eşyaları neler varsa arayın gelip alalım ve ücretini nakit olarak verelim. Kaliteli hizmetin tek adresi Sedat Spot İkinci El Eşya Alanlar olarak hangi semtte olursanız olun, bize bir telefonunuz yeterli. Ekonomik sıkıntılardan dolayı eşyaları satıp aile ekonomisine biraz katkıda bulunmak isteyen kişilerde olabiliyor. Ülkemizin bu zorlu günlerinde herkes parasını ve giderlerini en ince ayrıntısına göre hesaplıyor, bizde bu sebeple ikinci el eşyalarınızı değeri neyse o değerden alıp aile bütçenize katkıda bulunuyoruz.

Etimesgut Spotçu

İkinci El Eşya Alanlar Etimesgut olarak siz değerili müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Haftanın her günü, her saati arayabilirsiniz. 0(533) 761 50 86 ve 0(507) 943 35 05 hemen arayın! Kazançlı ve güvenli bir hizmet için Sedat Spot.

HAKKIMIZDAİkinci El Eşya Alanlar Ankara, Sedat SpotAnkara’nın Tüm Semtleri - 24 Saat Açık
+90 533 761 5086